Presentation
| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-C - USB-C |
| Product color | White |
| Functionality | Data and Charging |
| Product range | Superior Series |
| Cable length | 2m |
| Power | 100W |
Sale package
| Pack | Blister |
| Content | Cable |
| Product status | New |
€0,00 EUR
In stock
Couldn't load pickup availability
Receive your order on time with the help of our efficient and reliable delivery services.
From product questions to after-sales support, our team of specialists is here to help.
If you are not completely satisfied with your purchase, please contact our customer service team. See more




| Accessory | Cable |
| Retractable cable | No |
| Connectivity | USB-C - USB-C |
| Product color | White |
| Functionality | Data and Charging |
| Product range | Superior Series |
| Cable length | 2m |
| Power | 100W |
| Pack | Blister |
| Content | Cable |
| Product status | New |

Chiar ok,incarca super fast charge cu 3800 mA. Recomand calduros
Calitate ft buna. recomand produsele Baseus
Alternative products
You may also like
Frequently bought together
Upsell to
Popular in same category