Prezentácia
| Príslušenstvo | Adaptér |
| Pripojiteľnosť | USB-C - 3.5mm |
| Farba produktu | Sivá |
| Funkcionalita | Audio |
| Produktová rada | AV161 |
| Dĺžka kábla | 0.15m |
Predajné balenie
| Balenie | Blister |
| Obsah | Adaptér |
| Stav produktu | Nový |
€0,00 EUR
Skladom
Nepodarilo sa načítať dostupnosť na vyzdvihnutie
Dostanete svoju objednávku načas vďaka našim efektívnym a spoľahlivým doručovacím službám.
Od otázok o produktoch až po popredajný servis – náš tím špecialistov je tu, aby vám pomohol.
Ak nie ste úplne spokojní so svojím nákupom, kontaktujte náš zákaznícky servis. Zobraziť viac



| Príslušenstvo | Adaptér |
| Pripojiteľnosť | USB-C - 3.5mm |
| Farba produktu | Sivá |
| Funkcionalita | Audio |
| Produktová rada | AV161 |
| Dĺžka kábla | 0.15m |
| Balenie | Blister |
| Obsah | Adaptér |
| Stav produktu | Nový |

Brzo stiglo.
Sve je odlično .
Alternatívne produkty
Mohlo by sa vám páčiť aj
Často kupované spolu
Ponúknuť vyššiu verziu
Obľúbené v rovnakej kategórii