Prezentácia
| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-C - USB-C |
| Farba produktu | Čierna |
| Funkcionalita | Dáta a nabíjanie |
| Produktová rada | C7-03 |
| Dĺžka kábla | 1.2m |
| Výkon | 100W |
Predajné balenie
| Balenie | Blister |
| Obsah | Kábel |
| Stav produktu | Nový |
| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-C - USB-C |
| Farba produktu | Čierna |
| Funkcionalita | Dáta a nabíjanie |
| Produktová rada | C7-03 |
| Dĺžka kábla | 1.2m |
| Výkon | 100W |
| Balenie | Blister |
| Obsah | Kábel |
| Stav produktu | Nový |



Štandardná rýchlosť kábla USB 2.0
Okrem nabíjacej funkcie kábel umožňuje aj prenos dát s úžasnými rýchlosťami pre rýchlu synchronizáciu vašich zariadení.
Hliník & nylon
Tento kábel je vyrobený z kvalitných materiálov, aby poskytoval vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu, poškodeniu a pohybom.
Špecifikácie:
Materiály: TPE, hliník, nylon;
Typ konektora: Type-C;
Výkon: 100W;
Maximálny prúd: 5A;
Dĺžka: 1.2m;
Hmotnosť: 42g;
Certifikáty: CE, RoHS, FCC, EAC;
Štandard USB: 2.0 480Mbps;
Protokoly: PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge).
