Prezentácia
| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-C - USB-C |
| Farba produktu | Biely |
| Funkcionalita | Dáta a nabíjanie |
| Dĺžka kábla | 1m |
| Výkon | 100W |
Predajné balenie
| Balenie | Blister |
€0,00 EUR
Skladom
Nepodarilo sa načítať dostupnosť na vyzdvihnutie
Dostanete svoju objednávku načas vďaka našim efektívnym a spoľahlivým doručovacím službám.
Od otázok o produktoch až po popredajný servis – náš tím špecialistov je tu, aby vám pomohol.
Ak nie ste úplne spokojní so svojím nákupom, kontaktujte náš zákaznícky servis. Zobraziť viac







| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-C - USB-C |
| Farba produktu | Biely |
| Funkcionalita | Dáta a nabíjanie |
| Dĺžka kábla | 1m |
| Výkon | 100W |
| Balenie | Blister |



Skús niečo nové!
Vieš, čo robí tento kábel špeciálnym? To, že je iný! Na rozdiel od tradičných má priehľadný dizajn, ktorý priťahuje všetky pohľady!
Skutočná radosť
Chceš kompletné nabíjanie v rekordnom čase? Vyber si tento kábel a uvidíš, ako rýchlo rastú percentá batérie!
Špecifikácie:
Materiály: polykarbonát, nylon;
Konektory: 2 x Type-C;
Výkon: 100W;
Dĺžka: 1m;
Hmotnosť: 27g.

Alternatívne produkty
Mohlo by sa vám páčiť aj
Často kupované spolu
Ponúknuť vyššiu verziu
Obľúbené v rovnakej kategórii