Prezentácia
| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-A / USB-C - Lightning / 2 x USB-C |
| Farba produktu | Čierna |
| Funkcionalita | Nabíjanie |
| Dĺžka kábla | 1.5m |
| Výkon | 100W |
Predajné balenie
| Balenie | Blister |
| Príslušenstvo | Kábel |
| Zasúvateľný kábel | Nu |
| Pripojiteľnosť | USB-A / USB-C - Lightning / 2 x USB-C |
| Farba produktu | Čierna |
| Funkcionalita | Nabíjanie |
| Dĺžka kábla | 1.5m |
| Výkon | 100W |
| Balenie | Blister |



Nabíjaj svoj telefón rýchlejšie ako kedykoľvek predtým
Všetko je možné s novým káblom Baseus 100W. Použi prémiový rýchlonabíjací kábel 3 v 1 a ušetri čas.
Máš rád univerzálne produkty?
Aj my. Práve preto ti odporúčame kábel 3 v 1. Môže napájať tvoj telefón, tablet aj laptop. Navyše je kompatibilný aj s iOS zariadeniami.
Špecifikácie:
Material: nylon;
Mufy: USB, Lightning, 2X Type-C;
Výstupný prúd: 5A;
Výkon: 100W;
Dĺžka kábla: 1.5m.
